Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX Luna Grey (21R00042CK)
Kód: 183609
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝŠKA | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, maximálne Turbo do 5,4 GHz, 36 MB |
| Grafická karta[1] | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Čipová súprava | Čipová súprava Intel® HM870 |
| Pamäť | 2x 16GB CSODIMM DDR5-6400 |
| Pamäťové sloty | 2x slot DDR5 SO-DIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR5-6400 (2x32 GB) |
| Ukladací priestor | 1TB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD |
| Podporované úložisko | Až 2x disk, 2x M.2 SSD - M.2 2280 SSD do 2 TB |
| Slot pre úložisko | 2x slot M.2 2280 PCIe 5.0 x4 |
| Čítačka kariet | Čítačka kariet SD |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | Zvuk vo vysokom rozlíšení (HD), kodek Realtek ALC3306-CG |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2 W x2 woofer a 2 W x2 tweeter, Dolby Atmos, harman/kardon sound, Smart Amplifier (AMP) |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytom kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batérie | 85Wh |
| Napájací adaptér | 300W Slim Tip (3-pin) |
| Špeciálne funkcie | ČipAI: LA3 |
| DESIGN | |
| Zobrazenie | 16" 3,2K (3200x2000) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision, G-SYNC, Eyesafe, X-Rite |
| Dotykový displej | Nie |
| Kalibrácia farieb | X-Rite® Factory Color Calibration |
| Klávesnica | Podsvietená, EN/SK |
| Touchpad | Touchpad |
| Farba | Šedá |
| Povrchová úprava | Eloxovanie pieskovaním |
| Materiál | Hliník (kryt), hliník (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 354,6 x 255 x 17,9 mm |
| Hmotnosť | cca 2,1 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Zkušebná verzia kancelárskeho balíka |
| CONTINUITY | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth[2] | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), stále napájané 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, až 8K/60Hz 1x čítačka kariet SD 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) 1x Magic Bay (konektor pogo pin) 1x napájací konektor |
| Voliteľné porty (nakonfigurované) | 1x Magic Bay (konektor Pogo Pin) |
| ZABEZPEČENIE A BEZPEČNOSŤ | |
| Bezpečnostný čip | Firmvér TPM 2.0 povolený |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykový štýl, Match-on-Chip, integrovaný v tlačidle napájania |
| Fyzický zámok | Zabezpečovací slot Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Dodatočné zabezpečenie | Kryt fotoaparátu IR kamera pre Windows Hello |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1 rok v prevádzke |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky na mieste |
| ADAPTÁŽ | |
| Vrátane príslušenstva | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ďalšie certifikáty | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - vyhovel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.21 kg |
| EAN: | 199273725465 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
