Lenovo Legion R27fc-30 27"
Kód: 145796
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kompatibilné s AMD FreeSync™, VESA Adaptive Sync, NVIDIA® G-SYNC®1500R
HDR10
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240 Hz (pretaktovanie na 280 Hz)
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozlíšenie: 1:9: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms (MPRT) / 1 ms (úroveň 4) / 2 ms (úroveň 3) / 4 ms (úroveň 2) / 6 ms (úroveň 1)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 3 W x 2
Konektory: 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 24 W
Podporuje montáž VESA 100 mm
Stojan s možnosťou naklonenia, otočenia, natočenia a nastavenia výšky
Farba: čierna Havran
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 610,3 x 520,8 x 258,8 mm
Hmotnosť [kg]: 6,2 kg
Video kábel: DP kábel
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_R27fc_30?M=67B6GAC1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.3 kg |
| EAN: | 197529364673 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 520 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 258 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
