Lenovo Legion 27QD-10 27"
Kód: 177731
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" rozlíšenie QHD 2560 x 1440Farebný gamut 99 % sRGB a 90 % DCI-P3
Vysoká obnovovacia frekvencia 240 Hz s dobou odozvy MPRT 0,5 ms (1 ms OD)
Kompatibilný s NVIDIA®® G-SYNC®®, AMD FreeSync™ Premium a podporou adaptívnej synchronizácie VESA
Riešenie s jedným káblom USB-C®, porty HDMI® 2.1, DP 1.4 a USB-A
Softvér Legion Space a Lenovo® Artery (Lenovo® Accessory Display Manager)
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 (MPRT) / 1 / 2 / 3 / 4
Pozorovacie uhly (horizontálne / vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 1,07 miliardy
Reproduktory: Nie
Konektory:
2x HDMI® 2.1 TMDS
1x DisplayPort 1.4 (HBR3)
1x USB-C® (DP 1.4 Alt Mode HBR3, PD 3.1 do 15 W, USB 3.2 Gen 1, USB Upstream)
2x USB-A (USB 3.2 Gen 1, 1x BC1.2, USB Downstream)
Napájanie: Integrovaný adaptér
Spotreba energie [W]: 23 / 70
Úroveň energetickej účinnosti EÚ E
Montáž na stenu: VESA 100 x 100 mm
Ergonómia: Výška, náklon, otočenie, pivot
Farba: čierna Raven
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,7 x 394,2 - 529,2 x 214,0
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 613,7 x 367,0 x 49,0
Hmotnosť [kg]: 3,5 (bez stojana), 5,6 (so stojanom)
Dodávaný video kábel: DP, USB-C®
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 198158437684 |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 529,2 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,7 |
| Hĺbka [mm]: | 214 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
