Lenovo Legion 27Q-11 27"
Kód: 177730
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.57 kg |
| EAN: | 198158438933 |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Výška [mm]: | 529,2 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 300 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,7 |
| Hĺbka [mm]: | 214 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
