LENOVO LCD P27u-20 27" (62CBRAT6EU)
Kód: 9999760
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkVision P27-20Velikost displeje 27"
Zobrazovací oblast 596.7x335.7 mm
Panel IPS
Poměr stran 16:9
Rozlišení 3840x2160
Rozteč pixelů 0.1554x0.1554 mm
Dot/ Pixel na palec 163 dpi
Pozorovací úhly (H / V) 178 / 178
Doba Odezvy 4 ms (Extreme mod) / 6 ms (Běžný mode)
Podpora barev 1.07 Billionů
Obnovovací frekvence 60 Hz
Svítivost 400 nitů (max 450 nitů)
Kontrast (poměr) 1000:1
Barevný Gamut 99.5% Adobe RGB, 99.1% DCI-P3, 100% sRGB, 100% BT.709, 83.7% BT.2020
Zakřivení Ne
Matný Ano
Konektivita Thunderbolt-in, Thunderbolt-out, 2xHDMI, DP
USB Port 3 x USB 3.2 Gen 1 (1 BC 1.2), 1 x USB Type-C (Data & Power Delivery)
Kamera Ne
Mikrofon Ne
Reproduktory 2x 3W, volitelně podpora soundbaru
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 35W / 240W
Napájecí Adaptér Integrovaný
Podstavec Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky
Barva Černá
Šířka ráměčku 2 mm
Rozměry se stojanem (VxŠxH) 556.4x613.8x219.9 mm / 21.90x24.16x8.66 palců
Hmotnost (se stojanem) 8 kg / 17.6 lbs.
Přibalené kabely USB Type-C na Type-A kabel, Thunderbolt 4 kabel
Environmentální certifikace Energy Star Certified, TCO 9.0, EPEAT Gold, RoHS
Ergonomická certifikace TÜV Rheinland Eye Comfort
Základní záruka 3 roky
Podpora operačního systému Podpora Window 7, Windows 10
Technologie Sync Ne
Podpora Tiny / CPU / Platforma Tiny Support, Nano Support / None / None
Ethernet / Bluetooth / Bezdrátový Ethernet (10M/100M/1000M) / Ne / Ne
Dotyková obrazovka/ Digitizační pero / Baterie Ne / Ne / Ne
Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu Ne / Ne / Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.8 kg |
| EAN: | 195713542999 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 8 |
| Výška [mm]: | 556 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
