Lenovo Folio puzdro pre Lenovo TAB 10,1" luna grey, sivé
Kód: 155143
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Praktické flipové puzdro pre tablety Lenovo TAB.Ochrana zadnej a prednej časti tabletu.
Puzdro možno zložiť do rozkladacieho stojana.
Držiak na tablet vyrobený tak, aby všetky porty a ovládacie prvky zostali prístupné.
Farba: sivá
Kompatibilné modely.
Použité materiály: plast
Rozmery: 340 x 402 x 13,5 mm
Hmotnosť: 210 g
Teplotný rozsah použitia: 0 - 40 °C
Zobrazovacia fólia: ŽIADNE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pre Lenovo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 198155023354 |
| Verzia: | flipové puzdro |
| Typ príslušenstva: | Originál |
| Podporované uhlopriečky [palce]: | 10,1" |
| Kompatibilita s modelmi Lenovo: | TAB 10.1" |
| Farba: | šedá |
| Príslušenstvo pre značku: | LENOVO |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
