Ledvinka Dart Waist Pack - STRIX
Kód: 71140



Podrobný popis
Ľadvinka Dart Waist Pack - praktické vrecko s moderným a nadčasovým dizajnom rodiny STRIX, ktoré bezpečne ochráni vaše cennosti
Ľadvinka Dart Waist Pack je ultra-moderná ľadvinka, resp. praktické vrecko, ktoré patrí do prémiovej rodiny STRIX. Vyznačuje sa nekompromisnými materiálmi a kladie dôraz na každý detail. Má minimalistický dizajn, na ktorom vyniká reflexné logo STRIX a ďalšie ozdobné prvky. Samotné reflexné logo oceníte počas športu alebo prechádzky za zlých svetelných podmienok večer alebo v prípade hmly. Prípadne, ak máte radi ranný alebo večerný beh či cyklistiku. Táto trendová ľadvinka je vyrobená z polyesteru, ktorý sa pýši vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka tomu si zachová svoje kvality aj po dlhom čase.
Navyše veľmi rýchlo schne, čo oceníte v prípade, že vás vonku prekvapí daždivé či zasnežené počasie. Hodí sa ako praktický módny doplnok na bežné nosenie či rôzne športové aktivity, ako napríklad beh alebo turistika. Vďaka zipsom bezpečne ochráni vaše cennosti ako peňaženka, mobil, kľúče, slúchadlá či mobil. Nemusíte sa tak obávať, že by vám vypadli, čo sa ľahko môže stať v prípade, že ich dáte iba do vrecka. K ultimátnej ľadvinke zaručene patrí aj nastaviteľný elastický popruh so zapínaním na bezpečnú pracku. Dart Waist Pack je teda dokonalé riešenie na šport alebo na prechádzku do mesta, kde podčiarkne váš štýl. Zaradíte sa medzi elitu okolo značky STRIX a prejavíte naplno svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu.

Ľadvinka Dart Waist Pack a jej výhody
- je ľadvinka, ktorá patrí do prémiovej rodiny STRIX
- pýši sa ultra-moderným minimalistickým dizajnom
- zdobí ju reflexné logo STRIX, ktoré vonku oceníte počas zlých svetelných podmienok
- je vyrobená z polyesteru
- je veľmi odolná a má dlhú životnosť
- veľmi rýchlo schne, a preto sa hodí aj do daždivého či zasneženého počasia
- je vhodná ako praktický módny doplnok na bežné nosenie, ale aj na šport
- bezpečne ochráni vaše cennosti
- má nastaviteľný elastický popruh
- objem je 4,18 l
Materiál
Polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 38 cm |
| Výška | 11 cm |
| Objem | 4,18 l |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Beh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8586022219603 |
| Brutto váha: | 0.128000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 40.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.130000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
