Lecitín 1200 mg - NOW Foods
Kód: 42049



Podrobný popis
Lecitín 1200 mg je zdroj cholínu, vitamínov E a K v podobe softgelových kapsúl
Lecitín 1200 mg je zdrojom sójového lecitínu v podobe softgelových kapsúl. Lecitín je látka podobná tukom, ktorá je bohatá na cholín, vitamíny E a K. Jedna dávka predstavuje 3 softgelové kapsuly, ktoré obsahujú celkom 500 mg cholínu. Ten je pre organizmus dôležitý, pretože podporuje metabolizmus homocysteínu a lipidov, ale tiež udržanie normálnej funkcie pečene. Vitamín E je zase prospešný v ochrane buniek pred oxidačným stresom a vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnej zrážanlivosti krvi.
Lecitín 1200 mg a jeho výhody
- sójový lecitín
- je bohatý na cholín, vitamíny E a K
- podporuje metabolizmus tukov
- prispieva k správnej funkcii pečene
- chráni pred oxidačným stresom
- produkt je bez GMO
Zloženie
Kapsuly (hovädzia želatína, glycerín, voda) a sójový olej bez GMO.
Dávkovanie
Užívajte 3 kapsuly denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (3 kaps) |
|---|---|
| Kalórie | 30 kcal |
| Tuky | 2,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 1 g |
| z toho polynenasýtené tuky | 2 g |
| Sójový lecitín (bez GMO) | 3,6 g |
| z toho fosfatidylcholín | 500 mg |
Upozornenie
Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lecitín |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 733739022127 |
| Brutto váha: | 0.475000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 8.000000 |
| Šírka: | 8.000000 |
| Výška: | 15.300000 |
| Netto váha: | 0.417300 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
