Ľanový olej - Wolfberry
Kód: 33076



Podrobný popis
Ľanový olej - prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín
Ľanový olej je 100 % panenský olej z ľanových semien bez prídavných farbív a konzervačných látok. Olej je lisovaný za studena, vďaka čomu si zachová zdraviu prospešné látky, ako napríklad omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Zloženie omega kyselín je porovnateľné s obsahom v rybách a jeho hlavnou zložkou je kyselina linolová, ktorá má v oleji 50 % podiel. Je vhodný na dochutenie zálievok, šalátov a syrov, môžete ho tiež použiť do masážnych olejov, zábalov na vlasy a pri starostlivosti o pokožku. Ľanový olej sa prepaľuje už pri 110 °C, nepoužívajte ho preto na vysmážanie ani fritovanie.

Ľanový olej a jeho výhody
- 100 % panenský olej lisovaný za studena
- 50 % obsah kyseliny linolovej
- zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín
- vhodný aj k starostlivosti o vlasy a pleť
Zloženie
100 % panenský olej lisovaný za studena z ľanových semien. Bez prídavných farbív a konzervačných látok.
Dávkovanie ľanového oleja
Doporučená denná dávka je 1 – 2 kávové lyžičky (najlepšie na lačno) ráno a večer.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3400 kJ / 830 kcal |
| Tuky | 95,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 7,6 g |
| z toho mononenasýtené mastné kyseliny | 17,1 g |
| z toho polynenasýtené mastné kyseliny | 70,9 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Na tmavom mieste pri teplote do 22 ° C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 8594158034588 |
| Brutto váha: | 0.480000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 22.000000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Počet kusov v balení: | 77 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
