Ľanová múka - Wolfberry
Kód: 35908



Podrobný popis
Ľanová múka - prírodný zdroj rastlinných bielkovín s nízkym obsahom cukru
Ľanová múka je odtučnená múka bohatá na rastlinný proteín a vlákninu. Je vhodnou prísadou do chleba alebo proteínových nápojov, je tiež možné ju miešať pri varení a pečení s iným typom múky. Múka je skvelým zdrojom bielkovín pre aktívnych ľudí, vegánov, vegetariánov, ale aj všetkých, ktorí sa vyhýbajú lepku, pretože patrí medzi bezlepkové produkty.
Ľanová múka a jej výhody
- je skvelým zdrojom rastlinného proteínu
- má nízky podiel cukrov
- je vhodná pre vegánov aj pre každého, kto sa vyhýba lepku
Zloženie
100 % ľanové semeno, odtučnené, mleté.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1600 kJ / 386 kcal |
| Bielkoviny | 37 g |
| Tuky | 14,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,8 g |
| Sacharidy | 7,2 g |
| z toho cukry | 1,9 g |
| Vláknina | 39 g |
| Soľ | 0,01 g |
Môže obsahovať stopy lepku. Obsah gluténu max. 20 mg / kg. Produkt spĺňa požiadavky pre potravinu "bez lepku" podľa vykonávacieho nariadenia komisie (EÚ) č. 828/2014.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Múky |
|---|---|
| EAN: | 8594158037749 |
| Brutto váha: | 0.410000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 19.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
