Ľadvinka Spectra Waist Pack - BeastPink
Kód: 84556



Podrobný popis
Ľadvinka Spectra Waist Pack má dostatok priestoru pre bezpečné uloženie vašich vecí a bezpečné uchytenie pri behu, vytrvalostnom tréningu, turistike alebo bežnej prechádzke
Ľadvinka Spectra Waist Pack uchová vaše veci v bezpečí a umožní vám sústrediť sa len na váš výkon. Je vybavená nastaviteľným elastickým bedrovým pásom so zapínaním na pracku, ktorý poskytuje bezpečné a prispôsobiteľné nosenie. Skrytá kapsa na zips ponúkne dostatok priestoru pre uloženie telefónu, občianskeho preukazu alebo kreditnej karty, peňazí, slúchadiel alebo iných drobností.
Ľadvinka je vyrobená z odolného materiálu, je ľahká a poskytuje dlhú životnosť, pretože si zachováva svoje vlastnosti aj po dlhodobom pravidelnom používaní. Udrží vaše veci v suchu a ochráni ich pred ľahkým dažďom. V neposlednom rade kovový dizajn, ktorý mení farbu, z nej robí štýlový a funkčný doplnok vo vašom šatníku, ktorý príjemne pozdvihne váš outfit. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je ľadvinka Spectra Waist Pack ideálnou voľbou pre beh, jazdu na kolieskových korčuliach, korčuľovanie, rýchlu chôdzu alebo aj bežné nosenie.

Ľadvinka Spectra Waist Pack a jej výhody
- nastaviteľná elastická ľadvinka s prackou
- možno prispôsobiť pre bezpečné nosenie
- obsahuje skrytú kapsu na zips
- je ľahká a odolná
- pýši sa kovovým dizajnom
- ideálna pre beh, turistiku, rýchlu chôdzu alebo bežnú prechádzku
Materiál
Polyester
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 38 cm |
| Šírka | 4 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky do fitka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8586025623759 |
| Brutto váha: | 0.092000 |
| Značka: | GymBeam BeastPink |
| Dĺžka: | 43.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.090000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
