Kukuričné lupienky - Sante
Kód: 55300 73846 Zvoľte variant



Podrobný popis
Kukuričné lupienky - chrumkavé raňajky sladené nerafinovaným trstinovým cukrom a melasou, ktoré si zamilujete v jogurte
Kukuričné lupienky potešia jemnou chuťou každého, kto na raňajky miluje chrumkavé vločky. Sú vyrobené z kvalitných ingrediencií, na ich vrchole je čistá kukuričná krupica. Nenájdete v nich tak žiadne pridané látky. Navyše sú sladené iba nerafinovaným trstinovým cukrom a melasou. Z nutričného hľadiska sú tiež kukuričné lupienky bohatým zdrojom sacharidov, ktorý navyše obsahuje aj vlákninu.
Môžete ich konzumovať zaliate mliekom alebo obľúbeným proteínovým nápojom. Hodí sa však aj do jogurtu a skvele chutia tiež s kefírom. Tu však ich využitie nekončí a výborne zapadnú aj do vašich receptov, ako doplnok do koláčov, prípadne ovocných šalátov.
Kukuričné lupienky a ich výhody
- sú chrumkavé vločky s jemnou chuťou
- sú vyrobené z kvalitných ingrediencií
- neobsahujú žiadne pridané látky
- sú sladené iba nerafinovaným trstinovým cukrom a melasou
- sú bohatým zdrojom sacharidov
- obsahujú vlákninu
- môžete ich zaliať mliekom, proteínovým nápojom alebo rozmiešať v jogurte
- hodia sa aj ako doplnok receptov
Zloženie
Kukuričná krupica 99,8%, nerafinovaný trstinový cukor, morská soľ, melasa z trstinového cukru.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť orechy a kakao) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1591 kJ / 377 kcal |
| Tuky | 1,4 g |
| z toho nasýtené | 0,3 g |
| Sacharidy | 81 g |
| z toho cukry | 9,1 g |
| Vláknina | 3 g |
| Bielkoviny | 8,1 g |
| Soľ | 1,9 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cereálie a müsli |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.515000 |
| Značka: | Sante |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 31.000000 |
| Výška: | 6.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 8 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
