Kruh na jogu Yoga Wheel Orange - GymBeam
Kód: 86542



Podrobný popis
Jógový kruh - pomôcka, ktorá vám pomôže pri cvičení jogy
Jógový kruh je všestranná pomôcka obľúbená medzi nadšencami jogy a pilates. Navyše rovnako dobre poslúži aj všetkým, ktorí si chcú po dlhom dni pretiahnuť telo. Je teda vhodným doplnkom aj pre osoby so sedavým zamestnaním. Je vybavený špeciálnym tvarom pre relaxáciu a pretiahnutie. Zaisťuje totiž čiastočné rozloženie hmotnosti, čím pomáha odľahčiť a uvoľniť napätie vo svaloch. Pomáha s pohyblivosťou a možno ho použiť aj pre silový tréning.
Je skvelý pre pretiahnutie chrbta, rovnako ako ďalších častí tela. Môžete si ho napríklad položiť pod hornú časť chrbta, aby ste uvoľnili a pretiahli hrudné svaly, čo môže pomôcť s prehĺbením dychu. Možno ho tiež použiť ako balančnú podložku pre tréning hlbokých svalov a tiež ako pomôcku pre stojku na predlaktí tým, že uchopíte koliesko a ľahšie sa dostanete do pozície. Pravidelné používanie jógového kolieska môže pomôcť masírovať stuhnuté svaly a zlepšiť ich pružnosť, a zároveň podporovať správne držanie tela.

Jógový kruh a jeho benefity
- praktická pomôcka pre jogu a pilates
- pomáha uvoľniť stuhnuté svaly
- pomáha uvoľniť svalové napätie
- môže pomôcť s pohyblivosťou
- prispieva k správnemu držaniu tela
- je vhodný pre silový tréning
- možné použiť pre hlboký svalový tréning
- pomáha pri cvičení niektorých jogových pozícií
Materiál
TPE, PP
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Priemer | 33 cm |
| Šírka | 13 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Joga a pilates |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| EAN: | 8586025624015 |
| Brutto váha: | 1.126000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 33.000000 |
| Šírka: | 33.000000 |
| Výška: | 13.000000 |
| Netto váha: | 1.050000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
