Krilový olej 500 mg - NOW Foods
Kód: 42382



Podrobný popis
Krillový olej - omega-3 mastné kyseliny a fosfolipidy vo forme praktických kapsúl
Krillový olej sú softgelové kapsuly s obsahom krillového oleja - NKO®. Je výnimočný pre svoj obsah mastných kyselín, fosfolipidov a astaxantínu, ktorý sa v oleji prirodzene nachádza. V dávke prijmete až 250 mg omega-3 mastných kyselín, a tie patria medzi zdravé tuky. Medzi omega-3 v krillovom oleji nájdete kyselinu dokosahexaénovú (DHA) a eikosapentaénovú (EPA). Kyselina dokosahexaénová má pre človeka veľký význam, pretože prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a dobrého zraku. Tento benefit sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA. Fosfolipidy sú typom tukov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v bunkách ľudského tela. Astaxantín je červené farbivo patriace medzi karotenoidy, vďaka nemu majú niektoré živočíchy červeno ružové sfarbenie, napríklad losos alebo krevety. Kapsuly sú praktickým spôsobom, ako doplniť omega-3 mastné kyseliny a fosfolipidy.
Krillový olej a jeho výhody
- má unikátny profil mastných kyselín
- obsahuje až 250 mg omega-3 mastných kyselín v dávke
- nájdete v ňom DHA a EPA
- jeho súčasťou sú fosfolipidy a astaxantín
- prispieva k funkcii mozgu
- podporuje dobrý zrak
Zloženie
Krillový olej, softgelová kapsula (hovädzia želatína, glycerín, voda).
Dávkovanie
Užívajte 2 softgelové kapsuly 1- až 3-krát denne s jedlom.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (2 kapsuly) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 10 kcal |
| Tuk | 1 g |
| Krillový olej (NKO®) | 1 g |
| Mastné kyseliny omega-3 | 250 mg |
| Kyselina eikosapentaénová (EPA) | 135 mg |
| Kyselina dokosahexaénová (DHA) | 60 mg |
| Fosfolipidy | 450 mg |
| Esterifikovaný astaxantín | 360 µg |
Upozornenie
Určené iba pre dospelých. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ak ste tehotná / dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy, obráťte sa na svojho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste. Obsahuje mäkkýše (krill).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krilový olej |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 733739016263 |
| Brutto váha: | 0.130000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 10.500000 |
| Netto váha: | 0.129300 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
