Krémové Arašidové Maslo - Reese's
Kód: 52942



Podrobný popis
Krémové Arašidové Maslo - americká klasika s neodolateľnou chuťou a úžasne jemnou konzistenciou
Krémové Arašidové Maslo je úžasne jemný krém s neodolateľnou chuťou, ktorý dobre poznáte z celosvetovo obľúbených Reese‘s košíčkov. Má hladkú konzistenciu a vyváženú sladkú chuť, ktorú sprevádza ľahká slanost, čo z Reese‘s masla robí pravý originál. V 100 gramoch ponúka slušnú dávku 25 g bielkovín a príjemným bonusom je aj fakt, že neobsahuje palmový olej.
Krémové Arašidové Maslo sa perfektne hodí do ovsených kaší, na chrumkavý toast, k čerstvému ovociu alebo na prípravu slávnych amerických sendvičov s arašidovou nátierkou a džemom. Vďaka jeho lahodnej chuti pravdepodobne neodoláte si ho dopriať kedykoľvek počas dňa len tak na lyžičke. Je ideálne aj na pečenie sladkých dezertov, ako sú chrumkavé sušienky, koláče, košíčky či muffiny.
Krémové Arašidové Maslo a jeho výhody
- obľúbené americké arašidové maslo
- má dokonale jemnú a krémovú konzistenciu
- má perfektne vyváženú sladko-slanú chuť
- obsahuje 25 g bielkovín
- neobsahuje palmový olej
- je ideálne do kaší, na toasty či na sladké pečenie
- je vhodné pre vegánov
Zloženie
Arašidy (89 %), cukor, stužený rastlinný olej (repkový, bavlníkový a sojový), soľ, arašidový olej (1%), melasa, emulgátor, E471, kukuričný škrob.
Vyrobené z geneticky upravenej cukrovej repy, kukurice a sojových bôbov.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2484 kJ / 594 kcal |
| Tuky | 50 g |
| z toho nasýtené tuky | 7,8 g |
| Sacharidy | 22 g |
| z toho cukry | 9,4 g |
| Vláknina | 3 g |
| Bielkoviny | 25 g |
| Soľ | 1,1 g |
Upozornenie
Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 034000400126 |
| Brutto váha: | 0.558000 |
| Značka: | Reese's |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 12.500000 |
| Výška: | 7.000000 |
| Netto váha: | 0.510000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
