Kožené trhačky Black - GymBeam
Kód: 86437



Podrobný popis
Kožené trhačky slúžia na pevnejší úchop činky, vďaka čomu môžete zdvihnúť vyššiu váhu a zvládnuť väčší počet opakovaní
Kožené trhačky sú praktické tréningové pomôcky, ktoré podporia váš úchop pri zdvíhaní ťažkých váh. Patrí medzi klasické trhačky, ktoré majú na jednej strane oko na prevlečenie. Tým vytvoríte slučku, do ktorej vložíte ruku, a druhým koncom omotáte činku. Vďaka dĺžke 57,15 cm a šírke 4,2 cm ich ľahko pripevníte k osi. Znížite tak napätie v predlaktí a prstoch pri ťahových cvikoch, ako je mŕtvy ťah. Vďaka menšiemu tlaku na dlaň navyše znižujete riziko vzniku odrenín a mozoľov.
Pri zdvíhaní ťažkých váh vás tak nebude toľko limitovať sila úchopu a zvládnete napríklad aj vyššiu záťaž, väčší počet opakovaní alebo udržať činku dlhšie vo vzduchu. Môžete tak venovať maximálnu pozornosť správnemu prevedeniu cviku bez obáv, že činku neudržíte. Podporíte tak svoj silový výkon a v konečnom dôsledku aj rast svalovej hmoty.
Kožené trhačky sú vyrobené zo 100% kože, ktorá sa skvele prispôsobí povrchu činky, čo zabraňuje kĺzaniu a zaručuje maximálnu priľnavosť. Okrem toho sú odolné voči opotrebeniu a vynikajú dlhou životnosťou. Hodí sa na cvičenie s jednoručkami, osou, kettlebellmi i inou záťažou. Pri svojom tréningu ich využijú najmä kulturisti, vzpierači, powerlifteri, crossfiťáci a ostatní športovci, ktorí hľadajú možnosti, ako posilniť úchop.
Viac informácií, zaujímavostí a benefitov sa dozviete v našom článku Trhačky na lepší úchop a rast sily. Ako ich uviazať a používať?

Kožené trhačky a ich výhody
- sú tréningové pomôcky na podporu úchopu
- sú vyrobené zo 100% kože
- majú dĺžku 57,15 cm a šírku 4,2 cm
- slúžia na zníženie napätia v predlaktí a prstoch
- pomôžu chrániť dlane pred odrením
- jednoducho sa používajú
- sú priľnavé a nekĺžu
- sú odolné a majú dlhú životnosť
- vhodné na cvičenie s jednoručkami, osou aj kettlebellmi
- hodia sa na mŕtvy ťah a ďalšie ťahové cviky
- ideálne pre kulturistov, vzpieračov a powerlifterov
- balička obsahuje 1 pár trhačiek na obe ruky
Materiál
100% koža
Rozmery trhačiek
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 57,15 cm |
| Šírka | 4,20 cm |
| Hrúbka kože | 2,00 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trhačky a háky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8586025628396 |
| Brutto váha: | 0.082000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 18.500000 |
| Šírka: | 12.500000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.079000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 172 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
