Kokosový nápoj s ryžou a vápnikom - Joya
Kód: 70492



Podrobný popis
Kokosový nápoj s ryžou a vápnikom - rastlinná alternatíva mlieka, ktorá je navyše obohatená o vitamín D, B12 a vápnik
Kokosový nápoj s ryžou a vápnikom si vás po prvom ochutnaní získa svojou ľahko sladkou exotickou chuťou, o ktorú sa postará obsiahnutá ryža v kombinácii s kokosom. Vďaka tomuto lahodnému spojeniu nebolo potrebné použiť navyše žiadny pridaný cukor ani sladidlá. Ak si chcete svoj pitný režim spestriť rastlinnou alternatívou mlieka, s týmto nápojom rozhodne nešliapnete vedľa.
Aby vám nápoj pomohol doplniť aj mikroživiny, obohatil ho výrobca o vybrané vitamíny a vápnik. Ten prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnej funkcii svalov. Z rovnakého dôvodu je v zložení aj vitamín D, ktorý má navyše vplyv na využitie vápnika, fungovanie imunity či udržanie zdravých zubov. Obsiahnutý vitamín B12 tiež prispieva k správnemu fungovaniu imunity, a navyše pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Svoju úlohu však hrá aj pri udržaní normálnej funkcie psychiky.
Kokosový nápoj s ryžou a vápnikom je tak ideálny pre vegánov a pre všetkých milovníkov rastlinných nápojov. V kuchyni preň navyše nájdete mnoho využití. Skvele chutí aj samostatne. Chybu ale neurobíte ani v prípade, že si ho prilejete do kávy, smoothie či raňajkovej kaše. Nové chuťové tóny však dokáže dodať aj polievkam, omáčkam a ďalším dobrotám, ktoré v kuchyni vykúzlite.
Kokosový nápoj s ryžou a vápnikom a jeho výhody
- rastlinná alternatíva mlieka
- vyniká lahodnou chuťou
- je bez cukru a sladidiel
- je obohatený o vybrané vitamíny
- vápnik prispieva k zdraviu kostí a vitamín D má vplyv na udržanie zdravých zubov
- vitamín D má vplyv na fungovanie imunity
- neobsahuje laktózu
- je vhodný pre vegánov
- skvele chutí v sladkých aj slaných pokrmoch
Zloženie
Voda, kokosové mlieko 5,3 % (kokosový krém, voda), ryža 3,8 %, zahusťovadlá: guma gellan, guarová guma; regulátory kyslosti: fosforečnan trivápenatý, fosforečnan didraselný; emulgátor: lecitíny; vitamín D, vitamín B12, soľ, prírodná aróma.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 81 kJ / 19 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,8 g |
| Sacharidy | 2,6 g |
| z toho cukry | 1,9 g |
| Vláknina | 0,2 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,10 g |
| Vápnik | 120 mg |
| Vitamín D | 0,75 μg |
| Vitamín B12 | 0,38 μg |
Upozornenie
Neotvorené je možné skladovať mimo chladničky. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 4 dní.
Pred otvorením pretrepať.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné nápoje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 9020200017609-10 |
| Brutto váha: | 1.050000 |
| Značka: | Joya |
| Dĺžka: | 38.000000 |
| Šírka: | 17.000000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 10.000000 |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 62617 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
