Knäckebrot Vláknina - Wasa
Kód: 36145 70306 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Knäckebroty Fibre - chrumkavé náhrady pečiva vhodné aj do diéty
Knäckebroty Fibre sú chrumkavé celozrnné náhrady pečiva zo Švédska. Vďaka vysokému obsahu vlákniny sú ideálne do diét či ako súčasť zdravého životného štýlu. Knäckebroty boli pôvodne vyrábané z múky, soli a vody. Neskôr sa k nim začali pridávať aj rôzne druhy korenia, semienok či ochucovadiel. Dajte si ich na raňajky, desiatu či večeru s prílohou, po akej váš apetít práve túži, a užite si ich jedinečnú chuť a úžasnú ľahkosť.
Knäckebroty Fibre a ich výhody
- trvanlivá náhrada klasického pečiva
- obsahuje vysoké množstvo vlákniny
- vhodné ako súčasť zdravého životného štýlu
Zloženie
Celozrnná ražná múka (57%), pšeničné otruby (27%), ovsené vločky (13%), sezamové semienka (7,9%), pšeničné klíčky, jedlá soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1396 kJ / 333 kcal |
| Bielkoviny | 13 g |
| Tuky | 5 g |
| z toho nasýtené kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 46 g |
| z toho cukry | 2,0 g |
| Vláknina | 26 g |
| Jedlá soľ | 1,10 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chlieb a pečivo |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.245000 |
| Značka: | Wasa |
| Dĺžka: | 13.500000 |
| Šírka: | 11.500000 |
| Výška: | 6.000000 |
| Netto váha: | 0.230000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
