Kľúčenka Black - GymBeam
Kód: 94882



Podrobný popis
Kľúčenka Black - praktický remienok na organizáciu kľúčov, ktorý možno nosiť na opasku a slúži ako módny doplnok
Kľúčenka Black uľahčí život každému, kto chce mať kľúče usporiadané a vždy po ruke. Ide o praktický prívesok v podobe odolného nylónovo-koženého remienka s očkom, do ktorého bezpečne uložíte všetky svoje kľúče. Navyše má karabínku pre lepšie uchytenie. Je obzvlášť užitočná, ak pri sebe často nosíte niekoľko rôznych kľúčov, napríklad kľúče od domu, auta, kancelárie, posilňovne alebo rôznych ďalších dôležitých predmetov. Tento krúžok na kľúče zabezpečí, že budú ľahko dostupné a vždy pohromade. Navyše v jednom zväzku nebude hroziť, že ich stratíte tak ako keby ste ich nosili po vreckách zvlášť.
Na kľúčenku môžete hravo pripevniť aj diaľkový ovládač od auta alebo air tag. Vďaka svojmu tvaru ho môžete tiež pripevniť na opasok, kde vám zaručene nevypadne a vaše kľúče s ním budú vždy v bezpečí. Poteší tiež minimalistický dizajn s obojstranným logom GymBeam, s ktorým plní aj estetickú funkciu a slúži ako štýlový módny doplnok.
Čierna kľúčenka a jej výhody
- praktická kľúčenka v podobe nylónovo-koženého remienka
- postará sa o organizáciu vašich kľúčov
- vhodné pre každého, kto pri sebe denne nosí niekoľko rôznych kľúčov
- má karabínku pre lepšie uchytenie
- udržuje kľúče stále pohromade a zabezpečuje ich ľahkú dostupnosť
- je tiež ideálna pre pripevnenie air tagu alebo diaľkového ovládača auta
- môže byť pripevnená k opasku, odkiaľ zaručene nevypadne
- slúži tiež ako štýlový módny doplnok, ktorý vyjadruje lásku k športu a cvičeniu
- má minimalistický dizajn s obojstranným logom GymBeam
Materiál
90 % nylón, 10 % PU koža
Vlastnosti
| Dĺžka | 17 cm |
| Šírka | 3,6 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8586026390926 |
| Brutto váha: | 0.062000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 4.500000 |
| Šírka: | 19.000000 |
| Výška: | 2.000000 |
| Netto váha: | 0.028000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
