Kečup sladený stéviou - GymBeam
Kód: 69919



Podrobný popis
Kečup sladený stéviou - omáčka s nízkym obsahom kalórií a cukru, ktorá si zachováva lahodnú paradajkovú chuť
Kečup sladený stéviou si zamilujete preto, že obsahuje menej kalórií aj cukru, ale napriek tomu si zachováva typicky lahodnú paradajkovú chuť. To zabezpečil fakt, že na výrobu 100 g kečupu bolo použité 150 g paradajok. Celý kečup tak obsahuje až 705 gramov paradajok. Hodí sa k opečeným zemiakom, cestovinám, mäsu či ako súčasť rôznych omáčok alebo iných receptov.
Je sladený iba stéviou a neobsahuje žiadny tuk. V porovnaní s bežnými kečupmi má iba 49 kalórií na 100 g a nízky obsah cukru. Jedna lyžica má priemerne iba 10 kcal, a preto si ho môžete vychutnať bez výčitiek aj počas diéty.
Kečup sladený stéviou a jeho výhody
- je lahodná paradajková omáčka
- slúži ako dochucovadlo do rôznych pokrmov
- má vynikajúcu paradajkovú chuť
- má nízky obsah tuku a cukru
- je sladený iba stéviou
- má iba 49 kalórií na 100 g
- je vhodný aj do diéty
Zloženie
Voda, paradajkový pretlak (28 %) (100 g kečupu je vyrobené zo 150 g paradajok), modifikovaný škrob, soľ, regulátory kyslosti (kyselina octová, kyselina citrónová), dochucovadlo (obsahuje olej zo semien zeler), sladidlo (steviolové glykozidy), zmes korenia (nové korenie, čierne korenie, koriander, klinček).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 208 kJ / 49 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,6 g |
| - z toho cukry | 3,8 g |
| Bielkoviny | 1,4 g |
| Soľ | 1,7 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke.
Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slané omáčky a sirupy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.59 kg |
| EAN: | 8586028593813 |
| Brutto váha: | 4.590000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 25.000000 |
| Šírka: | 18.000000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 4.230000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 63265 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
