KB KABEL AUDIO KÁBEL 3,5mm JACK M/M, 15M
Kód: 9015558
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
- jack-jack konektory mužského a mužského pohlavia- 3,5 mm stereo jack
- dĺžka 15 m
- pripojovací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jack 3,5 mm |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592220011710 |
| Ukončenie konektora: | Priamy |
| Z konektora: | 3,5 mm jack (M) |
| Počet konektorov: | 2 |
| Dĺžka kábla [m]: | 15,6 |
| Farba: | Čierna |
| Porty: | 3,5 mm jack (M) |
| Typ kábla: | Prepojenie |
| Do konektora: | 3,5 mm jack (M) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
