Kandizovaný zázvor - Wolfberry
Kód: 86266
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Kandizovaný zázvor – sladká pochúťka pre všetkých milovníkov jemne pálivej chuti zázvoru
Kandizovaný zázvor sa skvele hodí ako sladký snack na priamu konzumáciu alebo ako súčasť vašich receptov. Má prenikavú vôňu a výraznú chuť, ktorá poteší všetkých milovníkov jemne pálivého zázvoru. Skvele sa hodí do pečenia, napríklad na dochutenie perníka, sušienok či bábovky, ktorým dodá špecifickú chuť. Dá sa použiť aj do čaju, a tak perfektne zahreje počas chladných zimných či jesenných večerov.
Kandizovaný zázvor a jeho výhody:
- sladký snack s sviežou a jemne pálivou chuťou zázvoru
- obsahuje trstinový cukor
- má prenikavú chuť a vôňu
- hodí sa na priamu konzumáciu, ale aj do pečenia
- dá sa použiť do čaju
- ideálny ako snack počas turistiky
Zloženie
30% zázvor, 70% trstinový cukor.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1275 kJ/ 299 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 78 g |
| - z toho cukry | 72 g |
| Vláknina | 1,8 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0,02 g |
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).
Upozornenie
Skladujte na suchom a tmavom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné snacky |
|---|---|
| EAN: | 8594158030399 |
| Brutto váha: | 0.102000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 11.000000 |
| Šírka: | 14.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
