Just Strawberry - GymBeam
Kód: 108868



Podrobný popis
Just Strawberry – sušené jahody bez pridaného cukru, ktoré vás očaria svojou sladkou chuťou
Just Strawberry sú lahodné sušené jahody, ktoré si vás získajú svojou sviežou a autentickou chuťou bez pridaného cukru. Pochádzajú z Vietnamu, kde sa pripravujú starostlivou metódou sušenia podľa tradičného receptu. Sušia sa pri nízkych teplotách, vďaka čomu si zachovávajú prirodzenú sladkosť a príjemnú vôňu. Pýšia sa tiež vysokým podielom vlákniny a poslúžia ako skvelá alternatíva k bežným sladkostiam. Kľudne si ich tak môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa nielen doma, ale aj v škole či práci.
Vďaka znovuuzatvárateľnému baleniu sú ideálnym parťákom aj na turistiku či na cesty. Po otvorení sa totiž dajú znovu zatvoriť bez obáv z toho, že by zvetrali. Toto sušené ovocie však hravo zapadne aj do rôznych receptov, kaší, jogurtov či sladkých dezertov, ktoré ocenia nielen vegáni. Vyskúšajte naše sušené jahody a nechajte sa unášať na vlnách ich sviežej chuti!
Just Strawberry a ich výhody
- sušené kúsky jahôd
- sušenie podľa tradičného receptu
- vysoký podiel vlákniny
- bez pridaného cukru
- znovuuzatvárateľné balenie
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Sušené jahody, konzervant: oxid siričitý
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1275 kJ / 305 kcal |
| Tuky | 2,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 73 g |
| - z toho cukry | 45 g |
| Vláknina | 15 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
*Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú uvedené v zložení tučne.
Krajina pôvodu: Vietnam.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8586027408149 |
| Brutto váha: | 0.213000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 26.000000 |
| Šírka: | 17.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Počet kusov v balení: | 80 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
