Just Mango - GymBeam
Kód: 108265 112783 Zvoľte variant



Podrobný popis
Just Mango - sušené exotické mango, ktoré si vás získa svojou sviežou vôňou a sladkou chuťou
Just Mango poteší všetkých milovníkov mäkkých kúskov sušeného ovocia, ktorí vyhľadávajú chuť exotiky rozplývajúcej sa na jazyku. Jedná sa o lahodné sušené mango, ktoré pochádza z Vietnamu, kde sa pripravuje starostlivou metódou sušenia podľa tradičného receptu. Aj vďaka tomu vás očarí sviežou vôňou hneď po otvorení balíčka. K tomu navyše pridáva neuveriteľne podmanivú sladkú chuť, ktorú dotvára trstinový cukor. Navyše poteší aj z nutričného hľadiska, pretože sa pýši vysokým obsahom vlákniny.
Poslúži tak ako alternatíva bežných sladkostí, ale tiež ako snack kedykoľvek počas dňa. Má praktické uzatvárateľné balenie, vďaka ktorému ho po otvorení môžete znovu zatvoriť tak, aby nezvetralo. Hodí sa tak aj na cesty, do školy, práce či na turistiku. Dokonale zapadne aj do rôznych dezertov, jogurtov či kaší a ocenia ho nielen vegáni. Objednajte si toto sušené mango a objavte chuť exotiky!
Len Mango a jeho výhody
- sušené kúsky exotického manga
- starostlivá metóda sušenia podľa tradičnej receptúry
- vysoký obsah vlákniny
- svieža vôňa a lahodná sladká chuť
- praktické uzatvárateľné balenie
- ocenia ho aj vegáni
Zloženie
90 % plátky manga, trstinový cukor.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1603 kJ / 383 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 87 g |
| - z toho cukry | 67 g |
| Vláknina | 9,2 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Krajina pôvodu: Vietnam
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.216000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 27.000000 |
| Šírka: | 16.000000 |
| Výška: | 6.000000 |
| Počet kusov v balení: | 36 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
