Jablčná vláknina - Country Life
Kód: 37114 69940 Zvoľte variant



Podrobný popis
Jablčná vláknina je výborným doplnkom zdravého jedálnička, ktorá vám pomôže dosiahnuť denný príjem vlákniny
Jablčná vláknina skvele obohatí váš zdravý jedálniček. Ide o rozpustnú vlákninu z kvalitných jabĺk. Jablčnú vlákninu veľmi jednoducho pridáte do vašej každodennej stravy. Dá sa vypiť len tak samotná zmiešaná z vodou, čajom či napríklad džúsom. Rovnako ju však môžete skryť do jedla, prípadne ňou obohatiť cesto na rôzne koláče, palacinky alebo lievance. Je ako stvorená do smoothie, kaše alebo jogurtu s müsli. Hravo tak vďaka nej prijmete odporúčanú dennú dávku vlakniny.
Jablčná vláknina a jej výhody
- kvalitný doplnok zdravého jedálnička
- má neutrálnu chuť
- neobsahuje GMO
- hodí sa do kaše, smoothie či jogurtu
- dá sa vypiť samotná zmiešaná s tekutinou
- je vhodná pre vegetariánov aj vegánov
Zloženie
Jablčná vláknina.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1111 kJ / 270 kcal |
| Tuky | 4,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 23,0 g |
| - z toho cukry | 22,0 g |
| Vláknina | 58,0 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,4 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.
Môže obsahovať glutén, arašidy, sóju, škrupinové plody a sezam v stopových množstvách.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné fitness jedlo |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.251000 |
| Značka: | Country Life |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 5.000000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
