Inteligentné hodinky ALIGATOR Watch GPS, čierne
Kód: 166499
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodotěsné, odolné hodinky
s integrovanou GPS pro přesné měření fitness
Aligator Watch GPS jsou vodotěsné chytré hodinky s precizním kovovým tělem a špičkovým AMOLED displejem s funkcí Always On.
Vestavěné GPS, kompas a výškoměr zajistí přesné měření vaší tréninkové aktivity a záznam trasy. Výkonná baterie zajistí týdenní provoz na jedno nabití. Díky certifikaci IP69K / 5 ATM se vody ani prachu bát nemusíte.
Ovládání hodinek i aplikace v češtině je samozřejmostí.
Aligator Watch GPS
Klíčové vlastnosti:
Velký a jasný AMOLED displej s vysokým rozlišením a funkcí Always ON pro stálé zobrazení času a dalších informací
Integrovaná GPS pro záznam trasy a přesné měření fitness
Precizní a odolné kovové tělo
Vodotěsné s certifikací IP69K/5ATM
Telefonování přímo z hodinek
Zobrazuje SMS, hovory, e-maily a další notifikace z telefonu
Duální senzor pro měření zdravotních údajů (tep, saturace kyslíku SPO2 a další)
Kompas a barometrický výškoměr
Denní přehledy, fitness metriky, sledování spánku, stresu apod.
100+ sportovních aktivit
Stovky atraktivních ciferníků na výběr
Snadné propojení s aplikacemi Strava, Google Health Connect nebo Apple Health
Týdenní výdrž na jedno nabití (pohotovostní režim až 31 dní)
Špičkový AMOLED displej
Díky skvělému AMOLED displeji s rozlišením 466x466 px je obraz na displeji ostrý a dobře čitelný i na slunci.
Funkce Always ON umožňuje neustálé zobrazení času a dalších informací bez nutnosti probouzet displej. Přitom zásadně nesnižuje výdrž baterie.
Osobní trenér v hodinkách
100+ sportovních aktivit
Pro Vaše sportovní aktivity je k dispozici na výběr přes 100 různých sportovních režimů. Od chození a běhání, přes jízdu na kole až po plavání nebo lyžování.
Díky velké 500mAh baterii se nemusíte bát, že Vám během sportu dojde energie. Hodinky můžete s klidem nosit celý týden.
GPS pro maximální přesnost
Pomůže i kompas a výškoměr
Aligator Watch GPS mají integrovaný GPS přijímač umožňující přesné určení polohy. K tomu napomáhají také barometrický výškoměr a elektronický kompas.
Díky tomu jsou hodinky schopny velmi přesně zaznamenávat trasu, rychlost, tempo a další parametry Vašeho tréninku.
Vše se také ukládá do aplikace v telefonu pro pozdější prohlížení a vyhodnocení.
Zdraví pod kontrolou
Duální senzory pro přesné měření
Aligator Watch GPS dokáží celý den monitorovat nejen počet kroků, které jste ušli, počet spálených kalorií, tep i nasycení krve kyslíkem SpO2, ale i Váš spánek a stres. Vše pak snadno zobrazíte v denním přehledu.
O měření se stará kombinace přesných senzorů. Senzor se zeleným světlem monitoruje tep, zatímco senzor s červeným světlem se zase postará o kyslík v krvi. Kroky, vzdálenost a kalorie spočítá gravitační čidlo spolu s GPS.
Telefonování z hodinek
a notifikace z telefonu
Přímo ze zápěstí můžete pohodlně telefonovat nebo si jen zobrazit příchozí hovory. Výkonný reproduktor a mikrofon zajistí skvělou srozumitelnost. Seznam oblíbených kontaktů a číselník na displeji slouží k jednoduchému a rychlému vytáčení.
Na displeji si také můžete přečíst nové příchozí SMS, zprávy z aplikací nebo upozornění na e-maily
Stovky ciferníků na výběr
s možností vlastního ciferníku
Ukažte svoji individualitu a vyberte si v aplikaci ten správný ciferník, který Vám nejvíc vyhovuje .<
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8596426111397 |
| Stupeň ochrany IP: | IP69K |
| Menu v češtine: | Áno |
| Operačný systém: | vlastný operačný systém |
| Odolnosť: | Vodotesné |
| Ovládacie prvky: | Dotyk |
| Športové funkcie: | Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začiatku činnosti, Podpora aplikácie Strava, Výška, Vzdialenosť, Rýchlosť, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Tempo, Zóny srdcovej frekvencie, Intervalový tréning |
| Materiál popruhu: | hliník |
| Typ zariadenia: | Inteligentné hodinky |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor) |
| Tvar číselníka: | Okrúhle |
| Určenie: | Unisex |
| Zdravotné funkcie: | Meranie nasýtenia krvi kyslíkom, Monitorovanie menštruačného cyklu, Monitorovanie spánku, Meranie srdcovej frekvencie, Meranie úrovne stresu |
| Bluetooth: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Telefonovanie z hodiniek: | prostredníctvom spárovaného telefónu (bluetooth) |
| Inteligentné funkcie: | Vyhľadávanie v telefóne, Ovládanie prehrávača hudby v mobilnom telefóne, Predpoveď počasia, Vlastné číselníky, Tlačidlo SOS |
| Kompatibilný operačný systém: | Android, iOS |
| Šírka popruhu: | 22 mm rýchloupínač |
| Upozornenia z telefónu: | Áno |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Vhodné na aktivity: | Beh, Cestovný ruch, Veslovanie, Lyžovanie, Chôdza, Joga, Cyklistika, Fitness, Plávanie, Vonkajšie stránky |
| Veľkosť displeja [palce]: | 1,43 |
| Hmotnosť [g]: | 63 |
| Typ vodotesnosti: | 5 ATM |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 466 × 466 |
| Farba remienka: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
