Instantná ovsená kaša - The Protein Works
Kód: 40732



Podrobný popis
Instantná ovsená kaša z extra jemne mletých ovsených vločiek pre rýchlu prípravu výdatných raňajok či desiaty
Instantná ovsená kaša z extra jemne mletých ovsených vločiek zo Škótska. Nielenže skvele chutí, ale poskytuje tiež viac než 56% podiel sacharidov. Je zdrojom vlákniny. Instantná forma vločiek zaisťuje ich rýchlu a jednoduchú prípravu, čo ocenia všetci športovci a zaneprázdnení ľudia. Môžete ju dochutiť čerstvým ovocím či bezkalorickým sirupom.
Instantná ovsená kaša a jej výhody
- obsahuje komplexné sacharidy
- je výborným zdrojom vlákniny
- má jednoduchú a rýchlu prípravu
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
Ovsené vločky (jemné).
Dávkovanie
Zmiešajte 100 g kaše (2 veľké odmerky) so 150-250 ml horúceho mlieka alebo vody. Premiešajte, nechajte chvíľu odstáť a potom skonzumujte. Odporúčaná denná dávka sú 1-3 porcie.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g (2 odmerky) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1520 kJ / 361 kcal |
| Tuky | 6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Vláknina | 9,3 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,03 g |
Upozornenie
Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.
Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, sóju, arašidy a iné orechy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kaše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 2.054000 |
| Značka: | The Protein Works |
| Dĺžka: | 25.500000 |
| Šírka: | 11.500000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 2.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
