iiyama XUB2797UHSNP-B1 27"
Kód: 175307
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite XUB2797UHSNP-B127'' 4K IPS panel s technológiou RJ45 (LAN), KVM prepínačom a USB-C dokom s 96W napájaním
Objavte XUB2797UHSNP, 27'' 4K IPS panel vybavený USB-C dokom (96W PD), KVM prepínačom a RJ45 pre pripojenie LAN.
Dokovacia stanica USB-C
PREPÍNAČ KVM
Technológia ISP
4K
PIP
Typ obrazovky: panel IPS Technológia LED s matnou povrchovou úpravou
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,155
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozlíšenie: 1:9: Matný
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07B (8bit+FRC) (sRGB: 99%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
Vstupné porty: HDMI x1 (v.2.0), DisplayPort x1 (v.1.2), USB-C x1 (PD 96W)
Výstupné porty: DisplayPort x1 (Daisy Chain MST max. ?2560? x ?1440?)
USB HUB: x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4,5W) 1x Type-C (5Gbps, 15W))
USB-C DOCK: x1 (napájanie 96W, LAN, DP výstup, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
RJ45 (LAN): x1
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 33
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Mechanické časti: 100 x 100 mm:
Nastavenie polohy: výška, otáčanie, sklon, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otáčanie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 90°; 45° doľava; 45° doľava
Uhol naklonenia: 23° nahor; 5° nadol
Systém vedenia káblov: áno
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,5 x 397,5 (547,5) x 209,5
Hmotnosť [kg]: 6,7
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP, USB-C
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 5 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 4948570123810 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 614,5 |
| Hĺbka [mm]: | 209,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Výška [mm]: | 397,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
