iiyama XUB2797HSN-B2 27"
Kód: 155715
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite XUB2797HSN-B227'' panel s technológiou IPS, dokom USB-C a RJ45 (LAN)
XUB2797HSN je vybavený dokovacím konektorom USB-C, ktorý vám umožní zjednodušiť pracovný priestor pomocou jediného kábla,
ktorý sa používa na prenos signálu z notebooku do monitora aj na napájanie a nabíjanie notebooku z monitora.
Dokovacia stanica USB-C
Technológia IPS
Bez blikania + modré svetlo
HAS (150 mm) + Pivot (otáčanie na obe strany)
Reproduktory a slúchadlá
Typ obrazovky: Panel IPS Technológia LED s matným povrchom
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @100 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,311
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 99%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory: 2 2 x 2,5 mm, 2 2 x 2,5 mm:
Vstupné porty: HDMI x1 (v.1.4), DisplayPort x1 (v.1.2), USB-C x1 (výkon 65 W)
Výstupné porty: DisplayPort x1 (Daisy Chain MST max. 1920x1880)
USB HUB: x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4,5W) 1x Type-C (5Gbps, 7,5W))
USB-C DOCK: x1 (napájanie 65W, LAN, DP out, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
HDCP: Áno
Konektor na polovicu slúchadiel: Áno
RJ45 (LAN): x1
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 22
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Mechanické časti: 100 x 100 mm:
Nastavenie polohy: výška, otočenie, sklon, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otočenie (pivot): 90°
Uhol natočenia: 90°; 45° doľava; 45° doprava
Uhol sklonu: 23° nahor; 5° nadol
Systém vedenia káblov: Áno
Farba: čierna
Rozmery (s podstavcom, ŠxVxH mm): 611,5 x 400,5 (550,5) x 209,5
Hmotnosť [kg]: 6
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, USB-C
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Záruka: 5 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.7 kg |
| EAN: | 4948570124978 |
| Hmotnosť [kg]: | 6 |
| Výška [mm]: | 400 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 209 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Energetická trieda: | E |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
