iiyama XUB2792UHSU-B6 27"
Kód: 147259
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite XUB2792UHSU-B627'' monitor s panelom IPS, ultratenký monitor s rozlíšením 4K, funkciou Dynamic Power Saving (DPS) a výškovo nastaviteľným stojanom
Vďaka štýlovému prednému dizajnu a rozlíšeniu 4K monitor ProLite XUB2792UHSU ľahko pojme štyrikrát viac informácií ako displej s rozlíšením Full HD.
DPS
Technológia IPS
4K
HAS (150 mm) + Pivot (obojstranné otáčanie)
Bez blikania + modré svetlo
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (DisplayPort, 8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,155
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Matný
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1,07B 8bit (sRGB: 100%, NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
HDMI x1 (v.2.0) DisplayPort x1 (v.1.2)
USB HUB: x4 (3x typ A (v.3.2 Gen 1 (5Gbit; 4,5W), 1x typ C (PD 15W))
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 34
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: výška, otočenie, náklon, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otočenie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 90°; 45° doľava; 45° doľava
Uhol sklonu: 23° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,5 x 397,5 (547,5) x 209,5 mm
Hmotnosť [kg]: 6,3 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.7 kg |
| EAN: | 4948570123803 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 397 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 209 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
