iiyama XUB2792QSU-B6 27"
Kód: 132472
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" panel IPS s rozlíšením WQHD, rozbočovačom USB a obnovovacou frekvenciou 100 HzWQHD
Technológia IPS
100 Hz
HAS (150 mm) + PIVOT
Bez blikania + modré svetlo
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,5 cm
Rozlíšenie: 2560 x 1440 @100 Hz (3,7 megapixelov WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,233 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 0,4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 99 %, NTSC 72 %)
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
Vstupné porty: 1:
HDMI x1
DisplayPort x1
USB HUB: x4 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA))
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 25 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: výška, otočenie, náklon, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otočenie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 90°; 45° vľavo; 45° vpravo
Uhol sklonu: 22° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,5 x 394 (544,5) x 209,5 mm
Hmotnosť [kg]: 6,1 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xub2792qsu-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 4948570122615 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 394 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 209 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
