iiyama XUB2792HSU-B6 27"
Kód: 175607
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" panel technológie IPS s výškovo nastaviteľným stojanom a 100 Hz obnovovacou frekvenciouTechnológia IPS
Štíhla línia
100 Hz
Bez blikania + modré svetlo
Reproduktory a slúchadlá
Typ obrazovky: Panel IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,6 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @100 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,311 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 0,4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 99 %, NTSC 72 %)
Reproduktory: 2 x 2 W
Vstupné porty:
HDMI x1
DisplayPort x1
USB HUB: x4 (v. 3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA))
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 17 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: výška, otočenie, náklon, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otočenie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 90°; 45° vľavo; 45° vpravo
Uhol sklonu: 22° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,5 x 394 (544) x 209,5 mm
Hmotnosť [kg]: 5,7 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xub2792hsu-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| EAN: | 4948570122592 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 394 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 612,5 |
| Hĺbka [mm]: | 209,5 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Čas odozvy [ms]: | 0,4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
