iiyama XUB2790QSUH-B2 27"
Kód: 175306
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" monitor IPS QHD so zabudovanou kamerou a mikrofónom Windows Hello, USB-C, prepínačom KVM a výškovo nastaviteľným stojanomPrepínač KVM
Redukcia modrého svetla
LED bez blikania
Podpora adaptívnej synchronizácie
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,5 cm
Rozlíšenie: 2560 x 1440 @100 Hz (3,7 megapixelov QHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,233
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Matný
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 0,4 (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (sRGB 99 %, NTSC 72 %)
Reproduktory: 2 x 2 W
HDMI x1 (v. 2.0)
DisplayPort x1 (v. 1.4)
USB-C x1 (2560x1440 @100Hz, DP Alt-mode, PD 65W)
USB HUB x3 (v.3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA))
Konektor pre slúchadlá: áno
HDCP
Napájanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz, interné
Spotreba energie [W]: zvyčajne 26
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm VESA
Ergonómia: výška, otočenie, náklon, Pivot (otáčanie do oboch strán); nastaviteľná výška 150 mm; uhol otočenia 120° (60° vľavo / 60° vpravo); uhol sklonu 23° nahor, 5° nadol
Farba: Matná čierna farba
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613 x 414,5 - 564,5 x 209,5
Hmotnosť [kg]: 6,4
Obsah balenia: napájací kábel (1,8 m), kábel USB (1,8 m), kábel HDMI (1,8 m), kábel DP (1,8 m), návod na použitie, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 4948570125524 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,4 |
| Výška [mm]: | 414,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 209,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
