iiyama XUB2395WSU-B5 22,5"
Kód: 171440
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
22,5" monitor s rozlíšením 1920 x 1200 s panelom IPS a výškovo nastaviteľným stojanomIPS
HAS (150 mm) + PIVOT
Bez blikania + modré svetlo
Reproduktory a slúchadlá
ACR
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 22,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1200 (2,3 megapixela WUXGA)
Rozstup bodov [mm]: 0,254 x 0,248 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:10
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 99%, NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2 W
Vstupné porty: VGA x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)/ HDMI x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)
DisplayPort: x1 (max. 1920 x 1200 @75Hz)
USB HUB: x2 (v. 2.0 (DC5V, 500mA))
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 24 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora: Výška, otočenie, náklon, otočenie (otáčanie na obe strany)
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 499 x 353 (503,5) x 209,5 mm
Hmotnosť [kg]: 4,5 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xub2395wsu-b5/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.94 kg |
| EAN: | 4948570121458 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 503,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 499 |
| Hĺbka [mm]: | 209,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
