iiyama XU2491H-B1 24"
Kód: 171439
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PROLITE XU2491H-B124" panel s technológiou IPS a obnovovacou frekvenciou 100 Hz
Vďaka štýlovému dizajnu od okraja k okraju je monitor ProLite XU2491H ideálny pre zostavy s viacerými monitormi.
Technológia IPS
Bez blikania + modré svetlo
100 Hz
ACR
OverDrive ON/OFF
Typ obrazovky: panel IPS s technológiou LED s matnou povrchovou úpravou
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @100 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 10 × 10 mm: Matný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 0,5
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 96 %; NTSC: 72 %)
Konektory:
Vstupné porty: HDMI x1, DisplayPort x1
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 16
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Mechanické časti: 100 x 100 mm:
Nastavenie polohy: sklon
Uhol sklonu: 23° nahor; 5° nadol
Systém vedenia káblov: áno
Farba: čierna
Rozmery (s podstavcom, ŠxVxH mm): 539,5 x 393,5 x 211 mm
Hmotnosť [kg]: 3,5
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| EAN: | 4948570124770 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 539,5 |
| Hĺbka [mm]: | 393,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,5 |
| Výška [mm]: | 211 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
