iiyama X4373UHSU-B1 43"
Kód: 118793
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite X4373UHSU-B1 je 43'' monitor Ultra HD 4K s funkciou PbP (obraz po obraze), ktorá umožňuje súčasné zobrazenie obsahu až zo štyroch rôznych vstupov signálu. Obrazovka je rozdelená na štyri časti, čo používateľom ponúka pracovnú stanicu, ktorá pozostáva zo štyroch displejov s rozlíšením Full HD zostavených dohromady bez toho, aby rám zasahoval do zorného poľa , a zároveň vám ušetrí starosti s ďalšími káblami. Technológia VA panelu zaručuje pôsobivý obraz, konzistentnú reprodukciu farieb, čistotu a široké pozorovacie uhly 178°. Vďaka technológii bez blikania a funkcii redukcie modrého svetla je práca veľmi pohodlná aj počas dlhých častí dňa, pretože znižuje únavu očí používateľa. Rozhrania HDMI, DisplayPort, rozbočovač USB a konektor pre slúchadlá zabezpečujú kompatibilitu medzi rôznymi zariadeniami a mediálnymi platformami. Nahraďte zostavu štyroch monitorov jedným monitorom iiyama X4373UHSU, aby ste zvýšili svoju produktivitu a udržali si organizovaný pracovný priestor.PbP (obraz po obraze)
Bez blikania + modré svetlo
HDR
Typ obrazovky: matrica VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 42,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,245 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 3 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07 M
Reproduktory: 2 x 7 W
Konektory: 7,7 W:
Vstup signálu: 7 konektorov: HDMI x2, DisplayPort x1, mDP x1
Výstup signálu: DisplayPort x1 (reťazenie)
USB HUB x4 (v.3.0 x2, v.2.0 x2)
HDCP
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 92 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 200 x 100 mm
Náklon monitora: 10° nahor; 2° nadol
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 977,5 x 621,5 x 251 mm
Hmotnosť [kg]: 14,5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| EAN: | 4948570118519 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 43 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 14,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 621 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 977 |
| Hĺbka [mm]: | 251 |
| Čas odozvy [ms]: | 3 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
