iiyama TF6539AS-B1AG 65"
Kód: 176028
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite TF6539AS-B1AG65" interaktívny displej PCAP typu "všetko v jednom" inšpirovaný technológiami a navrhnutý pre kreatívne priestory a zdieľanie
Operačný systém Android
iiSignage2
Signál FailOver
Dotknite sa skla
Huddle Spaces
Parametre zobrazenia
Dizajn: sklo od okraja k okraju, otvorený rám
Uhlopriečka: 64,5
Panel: IPS LED, sklo s povrchovou úpravou AG, matný povrch
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Pomer strán: 16:9
Jas: 500 cd/m
Statický kontrast: 1200:1
Priepustnosť svetla: 87 %
Doba odozvy: 8 ms
Pozorovacie uhly: 178/178
Rozsah farieb: 1,07G (8 bitov + FRC) (72% NTSC)
Rozstup pixelov: 0,372
Farba: čierna, matná
Dotyková stránka
Dotyková technológia: lepený PCAP
Dotykové body: 40
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica (latex)
Dotykové rozhranie: USB
Funkcia
Integrovaný softvér: Android 11 OS, iiSignage2, EShare, FailOver
CPU: A734+A534
GPU: G52 MP8
RAM: 4 GB
ROM: 32 GB
Hrúbka skla: 4 mm
Tvrdosť skla: 3H
Konektory/rozhranie/ovládacie prvky
Digitálne vstupné porty: HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz), DisplayPort x1 (1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora: RS-232c x1 (príkaz funkcie Get/Set), RJ45 (LAN) x1 (ovládanie a internet)
Zvukový výstup: Mini jack x1, reproduktory 2 x 10 W
HDCP: 2.2
Porty USB: x2 (2.0 x2 (typ A))
Mechanické informácie
Montáž na stenu: 400 x 400 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna, čelom nahor
Napájanie
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 183
Obsah balenia:
Káble: napájací (1,8 m), USB (1,8 m), HDMI (1,8 m), DP (1,8 m)
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Kryt kábla: áno
Diaľkový ovládač: áno (vrátane batérie)
Rozmery:
Rozmery (ŠxVxH): 1495 x 870 x 66 mm
Hmotnosť: 53,7 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 65 kg |
| EAN: | 4948570123902 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 65 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 43,5 |
| Výška [mm]: | 870 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1495 |
| Hĺbka [mm]: | 66 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
