iiyama TF2234MC-B7AGB 21,5"
Kód: 120891
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
10pt dotykový monitor s otvoreným rámom, sklom proti odleskom a vysokým jasomMonitor ProLite TF2234MC-B7AGB využíva technológiu PCAP Touch a je zabudovaný do pútavého rámu so sklom od okraja po okraj. Vďaka technológii obrazovky IPS LCD ponúka výnimočný farebný výkon a široké pozorovacie uhly. Vyšší jas zaručuje ostrý a jasný obraz aj v jasnom prostredí. Okrem vynikajúcej kvality obrazu je obrazovka vhodná do náročných prostredí. Dodáva sa s robustným rámom a stupňom krytia IP65, čo znamená, že monitor je odolný voči prachu a vode z prednej strany. Sklo Anti Glare Glass pomáha predchádzať problémom s odrazmi a vonkajšími zdrojmi svetla, ktoré ovplyvňujú kontrast a ostrosť. Monitor ProLite TF2234MC-B7AGB je ideálnou obrazovkou pre integrátorov kioskov a vynikajúcim displejom na použitie ako interaktívny digitálny nápis, displej pre maloobchodné predajne a interaktívne prezentácie. Na uľahčenie integrácie možno tento monitor vybaviť voliteľnými externými montážnymi držiakmi (OMK1-1).
PARAMETRE DISPLEJA
Konštrukcia: Otvorený rám
Uhlopriečka: 21,5", 54,6 cm
Panel: IPS LED, sklo proti oslneniu
Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 (2,1 megapixelov Full HD)
Pomer strán: 16:9
Jas: 350 cd/m2
Statický kontrast: 1000:1
Dynamický kontrast: -
Priepustnosť svetla: 85 %
Doba odozvy: 8 ms
Pozorovacie uhly: 178°/178°
Rozsah farieb: 16,7 milióna 8bit
Horizontálna synchronizácia: 30-84KHz
Rozstup bodov: 0,247 mm
Farba: matná čierna
TOUCH
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica
Dotykové rozhranie: USB
Hrúbka skla: 6 mm
Odmietnutie dlane: -
CONCEPTIVITY
Vstupy analógového signálu: 1x VGA
Vstupy digitálneho signálu: 1x HDMI, 1x DisplayPort
HDCP: ÁNO
Reproduktory: NIE
FUNKCIE
Maximálny prevádzkový čas: n/a
Hrúbka skla: 1,5 mm
Tvrdosť skla: 6H
Materiál rámu: plast
Odolnosť: IP65 (predná časť)
Špeciálne funkcie: - ochrana pred slnečným žiarením.
MECHANICKÉ INFORMÁCIE
Orientácia: na šírku, na výšku, čelom nahor
VESA: 100x100 mm
OBSAH BALENIA
Káble: napájací, USB, HDMI
Príručky: príručka rýchleho spustenia, bezpečnostná príručka
NAPÁJANIE
Napájací adaptér: interný
Napájanie: 12 V DC
Spotreba energie: 18 W (0,5 W pohotovostný režim/vypnutý režim)
UDRŽATEĽNOSŤ
Normy: CE, EAC, podpora RoHS, ErP, WEEE, cULus, REACH
Energetická trieda: F
Iné: REACH SVHC nad 0,1 %: olovo
ROZMERY A HMOTNOSŤ
Rozmery (ŠxVxH): 517 x 313 x 46 mm
Hmotnosť: 4,4 kg
EAN: 4948570118373
Webová stránka výrobcu: https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-tf2234mc-b7agb/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 4948570118373 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 518 |
| Hĺbka [mm]: | 46 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,4 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 314 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
