iiyama TE8612MIS-B3AG 85"
Kód: 148795
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
86" interaktívna 4K UHD dotyková obrazovka zvyšujúca úroveň interaktívnej spoluprácePureTouch-IR
iiWare
iiyama Share
iiyama DMS
Zabezpečenie
24/7
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 85,6", 217,4 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (8,3 megapixela 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,493 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1,07B (8bit+FRC)
Reproduktory: 2 x 16 W (predné)
Analógové vstupné porty:
VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Digitálne vstupné porty:
HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444)
USB-C x1 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz - RGB444 - (65W nabíjanie, Touch)
Zvukový vstup:
Mini jack x1
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1 (DSUB 9pin)
RJ45 (LAN) x1 (ovládanie LAN)
IR x1
Digitálne výstupné porty:
HDMI x1 (3840x2160 @60Hz)
Zvukový výstup:
S/PDIF (optický) x1
Mini jack x1
Reproduktory 2 x 16 W (predné)
HDCP:
HDMI 1: 2.1, USB-C: 2.2
Porty USB:
x5 (prehrávanie médií / periférie / úložisko - predná strana: 2x v.3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C v.3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), pravá strana: 2x v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
RJ45 (LAN):
x2 (automatické prepínanie pre PC a Android, 1000MB)
DOTYK:
Dotykový displej: technológia PureTouch-IR
Dotykové body: 40 (HID, len podporované OS)
Presnosť dotyku: +- 1,5 mm
Spôsob dotyku: stylus, prst, rukavica
Dotykové rozhranie: USB
Podporované operačné systémy: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a kompatibilné so systémami Windows a Linux
Napájanie: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 208
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Montáž na stenu: 800 x 600 mm
Orientácia: horizontálna
Farba: čierna, matná
Rozmery (s podstavcom, ŠxVxH mm): 1957 x 1160 x 100 mm
Hmotnosť [kg]: 58,6 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Dotykové pero: x4 (dvojfunkčné hroty)
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: modul WiFi 6 (OWM002), montážny držiak pre NUC, montážny držiak pre webovú kameru
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 60 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te8612mis-b3ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľkoformátové |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 75.9 kg |
| EAN: | 4948570123711 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 58,6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 1160 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 86 |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 1957 |
| Hĺbka [mm]: | 100 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 800 × 600 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
