iiyama TE6515A-B1AG 65"
Kód: 176027
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
65" interaktívny displej 4K UHD s certifikáciou Google EDLA - kde sa dizajn stretáva s výkonomElegancia a funkčnosť sa spájajú v monitore ProLite TE6515A-B1AG. Tento 65" panel s rozlíšením 4K UHD poskytuje nielen presnosť a výkon, ale dodáva aj prémiový vzhľad moderným učebniam a firemným zasadačkám.
Predný panel bez tlačidiel (len nenápadné tlačidlo napájania), integrované držiaky dotykových pier a spodný rámik potiahnutý elegantnou látkou, ktorý jemne ukrýva vysokokvalitné predné reproduktory, zvyšujú vizuálny dojem z akéhokoľvek priestoru. Nie je to len nástroj - je to súčasť prostredia. Displej s technológiou DeepContrast-IR+ a funkciou Palm Rejection ponúka plynulé a prirodzené písanie na opticky viazanom paneli LCD, ktorý eliminuje paralaxu, čím zabezpečuje intuitívny zážitok.
Displej je poháňaný platformou iiWare 21E so systémom Android 14 a certifikáciou EDLA, vďaka čomu sa bezproblémovo integruje do prostredia Google. Funkcie ako WiFi 6, Bluetooth 5.0, čítačka NFC a snímač pohybu PIR prinášajú pokročilé možnosti pripojenia, úspory energie a kontroly prístupu. Vďaka funkciám iiControl (DMS), iiShare a integrovanej aplikácii EShare na bezdrôtové zdieľanie obrazovky podporuje TE6515A-B1AG efektívnu spoluprácu - či už prezentujete, vyučujete alebo vytvárate nové nápady.
TE6515A-B1AG nie je len interaktívny displej - je to ústredný prvok pre pripojenie, kreativitu a spoluprácu, navrhnutý v modernom, sofistikovanom štýle.
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED bez blikania, D-LED
Uhlopriečka [palce]: 64,5" (163,9 cm)
3840 x 2160 (4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,372
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery displeja: 9,5 × 9,5 × 9,5 mm: Anti-Glare s povrchovou úpravou Anti-Gloss, antibakteriálna vrstva
Jas [cd/m2]: 550
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 1,07 miliardy (10bit)
Reproduktory: 2 x 20 W + 20 W subwoofer
Digitálne vstupné porty:
HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444, ARC na HDMI #1)
DisplayPort x1 (1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
USB-C x1 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz (RGB444), DP 1.2 Alt mode, Touch, 1x predný: 100W PD, 1x zadný: 15W PD)
Zvukový vstup: Mini jack x1 (mikrofón)
Vstup pre ovládanie monitora: RS-232c x1 (DSUB 9pin)
Digitálne výstupné porty:
HDMI x1 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444/RGB444)
USB-C x1 (3.2, Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz (YUV444/ RGB444), DP 1.2 Alt mode)
Zvukový výstup:
S/PDIF (optický) x1
Mini jack x1 (slúchadlá)
Reproduktory 2 x 20 W (predné + 20 W subwoofer)
Výstup na ovládanie monitora: Slot OPS x1 (Intel OPS 80pin)
HDCP: 2.2
Porty USB: x5
RJ45 (LAN): x2 (automatické prepínanie pre PC a Android, 1000 MB)
Mikrofón: 8-pásmový (8m snímanie hlasu)
WiFi: áno (WiFi 6 Modul OWM002 - Duálna šírka pásma WiFi: 2,4 GHz/5 GHz, štandard WiFi: IIEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, podpora Bluetooth: 2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0)
Dotykové ovládanie:
Technológia dotykovej obrazovky: DeepContrast-IR+
Dotykové body: 40, 32pt písanie (HID, len s podporovaným OS, 32pt Touch s Androidom)
Presnosť dotyku: +- 1 mm
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica (pasívne pero, nepriehľadné objekty)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované OS: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a sú kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Odmietanie dlane: áno
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: zvyčajne 195
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Upevnenie na stenu: Áno, VESA 600 x 400 mm
Ergonómia: Horizontálna orientácia
Farba: čierna, matná
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 1489,1 x 911,8 x 87,1
Hmotnosť [kg]: 43,5
Obsah balenia:
Káble: napájací (EÚ 3 m, UK 3 m), USB (3 m), HDMI (3 m)
Dotykové pero: x4 (dvojfunkčný hrot, antibakteriálny povlak)
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: držiak na montáž na stenu (VESA 600x400), držiak na montáž webovej kamery
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou balenia)
Záruka: 60 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 52.5 kg |
| EAN: | 4948570124848 |
| Hmotnosť [kg]: | 43,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 911,8 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 550 |
| Šírka [mm]: | 1489 |
| Energetická trieda: | G |
| Hĺbka [mm]: | 87 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 65 |
| VESA (rozmer): | 600 × 400 mm |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
