iiyama TE6512MIS-B4AG 65"
Kód: 176026
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite TE6512MIS-B4AGTyp obrazovky: VA DLED
Uhlopriečka [palce]: 65
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup pixelov [palec]:0,372
Dotykový displej:Áno
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: antireflexný
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 5000:1
Čas odozvy [ms]: 6,5
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07B
Reproduktory: 2x 16W
ROZHRANIE/konektory/ovládanie:
Analógové vstupné porty: VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Digitálne vstupné porty:
HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444 (HDMI x1 kompatibilný s ARC/ CEC)
DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz)
USB-C x2 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz - RGB444 - (dotykový, 1x predný 65W PD, 1x zadný 15W PD)
Zvukový vstup: Mini jack x1
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1 (DSUB 9pin)
RJ45 (LAN) x1 (ovládanie LAN)
IR x1
Digitálne výstupné porty: HDMI x1
S/PDIF (optický) x1
Mini jack x1
Reproduktory 2 x 16 W (predné)
Výstup na ovládanie monitora: Slot OPS x1
HDCP: HDMI 1: 2.1, USB-C: 2.2
Porty USB: x5 (prehrávanie médií / periférne zariadenia / úložisko - predná strana: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), bočná strana: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), zadná strana: 1x USB-C 2.0 (Gen 1, 5Gbit, 15W PD))
RJ45 (LAN): x2 (automatické prepínanie pre PC a Android, 1000 MB)
Integrovaný softvér: iiWare 13E (OS Android 14)
WiFi: WiFi 6 - Duálna šírka pásma WiFi: 2,4 GHz/5 GHz, štandard WiFi: iiEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 129
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 600 x 400
Naklonenie monitora: Nie
Farba: Čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 1488 x 897 x 98 mm
Hmotnosť [kg]: 28,5
Obsah balenia:
Káble: Napájanie, HDMI, USB
4x dotykové pero
Príručky: Používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Iné: Montážny držiak pre NUC, montážny držiak pre webovú kameru
Diaľkové ovládanie: áno ( batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 5 rokov
Webová stránka výrobcu: https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te6512mis-b4ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| EAN: | 4948570125487 |
| Hmotnosť [kg]: | 28,5 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 897 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 1488 |
| Hĺbka [mm]: | 98 |
| Čas odozvy [ms]: | 6,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 65 |
| VESA (rozmer): | 600 × 400 mm |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Inteligentný monitor: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
