iiyama T2752MSC-B1 27"
Kód: 171452
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" dotykový monitor PCAP s 10-papierovou opticky viazanou obrazovkou s technológiou panela IPS, sklenenou konštrukciou od okraja k okraju a povrchovou úpravou proti odtlačkom prstovMonitor ProLite T2752MSC-B1 s rozlíšením Full HD (1920 × 1080) a technológiou panela IPS ponúka výnimočné farby a široké pozorovacie uhly. Desaťbodová optická lepená projekčná kapacitná (PCAP) dotyková technológia zabezpečuje bezproblémovú a presnú odozvu na dotyk a znížený odraz svetla, navyše je displej chránený proti vlhkosti a prípadnej vlhkosti. Špeciálny nanopovlak zabezpečuje hladší dotyk a menší odpor pri posúvaní. Vďaka nemu je obrazovka menej statická a náchylná na nečistoty, prach a odtlačky prstov. Ideálna voľba pre širokú škálu aplikácií.
Dotyková technológia - kapacitná s optickým prepojením
Technológia IPS
Vrstva proti odtlačkom prstov
Odolnosť proti poškriabaniu
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,6 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @60 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,311
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]:
400 cd/m2
360 cd/m2 bez dotykového panelu
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna 8bit
Reproduktory: 2 x 1W
Vstup digitálneho signálu: HDMI x1, DisplayPort x1
Mini jack x1
USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
HDCP
DOTYK:
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10 (HID, len s podporovaným OS)
Presnosť dotyku: +- 2 mm
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavice (latex)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované operačné systémy: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a sú kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Odmietanie dlane: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 30 W
Pohotovostný režim [W]: 1,5 W pohotovostný režim, 0,3 W vypnutý režim
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 90° nahor; 5° nadol
Farba: čierna, matná
Rozmery (ŠxVxH mm): 614 x 403 x 239,5 mm
Hmotnosť [kg]: 6,7 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Príručky: rýchla príručka, bezpečnostná príručka
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t2752msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 4948570122998 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 403 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 239,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
