iiyama T2454MSC-B2AG 24"
Kód: 166575
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
24" dotykový displej P-CAP 10pt s technológiou panela IPS a povrchovou úpravou proti oslneniuDotyková technológia - kapacitná
Technológia IPS
Povrchová úprava AG
Reproduktory
VESA
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,274 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexná povrchová úprava (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (8bit)
Reproduktory: 2 x 2 W
DOTYKY:
Dotyková technológia: Projekčná kapacitná
Počet dotykových bodov: 10 (HID, iba s podporou OS)
Stylus, prst, rukavica (latexová)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované operačné systémy: Windows, Linux
Potlačenie dlane: Áno
Konektory:
HDMI x1
DisplayPort x1
Audio vstup: mini jack x1
USB HUB: 2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 17
Pohotovostný režim [W]: 1,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Upevnenie na stenu: 100 x 100 mm (VESA)
Ergonómia: 110 mm nastaviteľná výška, 3,5° náklon nahor / 89° nadol
Farba: čierna (matná)
Rozmery (ŠxVxH mm): 540 x 371 x 238,5
Hmotnosť [kg]: 5,6
Obsah balenia: Napájací kábel, kábel USB, kábel HDMI, príručka rýchleho spustenia, bezpečnostná príručka
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.3 kg |
| EAN: | 4948570125210 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 371 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 238,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
