iiyama T2452MSC-B1 24"
Kód: 166576
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PROLITE T2452MSC-B1 - 23,8" PCAP 10pt dotykový monitor s technológiou panela IPS, skleneným dizajnom Edge-to-Edge a povrchovou úpravou proti odtlačkom prstovDotyková technológia - kapacitná
Povrchová úprava proti odtlačkom prstov
IPS
Odolnosť proti poškriabaniu
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 23,8", 60,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @60Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,274 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]:
400 cd/m2
360 cd/m2 s dotykom
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 14 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 mil. 8bit
Reproduktory: 2 x 1W
Vstup digitálneho signálu: HDMI x1, DisplayPort x1
Mini jack x1
USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
DOTYKOVÝ:
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10 (HID, len s podporovaným OS)
Presnosť dotyku: +- 2 mm
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavice (latex)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované operačné systémy: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a sú kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Odmietanie dlane: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 18 W
Pohotovostný režim [W]: 1,5 W pohotovostný režim, 0,3 W vypnutý režim
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 90° nahor; 5° nadol
Farba: čierna, matná
Rozmery (ŠxVxH mm): 567 x 385 x 253,5 mm
Hmotnosť [kg]: 5,6 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Príručky: rýchla príručka, bezpečnostná príručka
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-t2452msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 4948570121816 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 385 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 567 |
| Hĺbka [mm]: | 253,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 14 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
