iiyama T2255MSC-B1 21,5"
Kód: 143901
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PROLITE T2255MSC-B1 - 21,5" multidotykový monitor so sklom od okraja k okraju, povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, podporou aktívneho stylusu (MPP 2.0) a flexibilným stojanomPodpora MPP2.0
Dotyková technológia - kapacitná
IPS
Reproduktory
Odolnosť proti poškriabaniu
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 21,5", 54,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @60 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,249 mm
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]:
400 cd/m2
360 cd/m2 s dotykom
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Reproduktory: 2 x 3 W
Vstup digitálneho signálu:
HDMI x1
DisplayPort: x1
Mini jack x1
USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
DOTYK:
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10 (HID, len s podporovaným OS)
Presnosť dotyku: +- 2 mm
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavice (latex)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované operačné systémy: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a sú kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Odmietanie dlane: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 16 W
Pohotovostný režim [W]: 1,5 W pohotovostný režim, 0,3 W vypnutý režim
Trieda energetickej účinnosti: D
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 15° nahor; 70° nadol
Farba: čierna, matná
Rozmery (ŠxVxH mm): 493,5 x 289,5 x 48,5 mm
Hmotnosť [kg]: 3,2 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Záruka.
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-t2255msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| EAN: | 4948570121625 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 493 |
| Hĺbka [mm]: | 45 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Výška [mm]: | 289 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
