iiyama T2252MSC-B2 21,5"
Kód: 119412
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PROLITE T2252MSC-B2 - 21,5" dotykový monitor PCAP 10pt s technológiou panela IPS, sklenenou konštrukciou od okraja po okraj a povrchovou úpravou proti odtlačkom prstovDotyková technológia - kapacitná
Technológia IPS
Redukcia modrého svetla
VESA
Reproduktory
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 21,5", 54,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (2,1 megapixela Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,249 mm
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]:
250 cd/m2
225 cd/m2 bez dotykového panelu
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 mil.
Reproduktory: 2 x 1W
Digitálne vstupné porty:
Vstupy: HDMI x1
DisplayPort x1
Zvukový výstup: Mini jack x1
HDCP: áno
USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
DOTYK:
Dotykový displej: projekčná kapacitná technológia
Dotykové body: 10 (HID, len s podporovaným OS)
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica
Dotykové rozhranie: USB
Podporované OS: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Napájanie: Interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 11 W
Pohotovostný režim [W]: 1,5 W v pokoji, 0,3 W vypnutý
Trieda energetickej účinnosti: C
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 90° nahor; 5° nadol
Farba: čierna, matná
Rozmery (ŠxVxH mm): 493,5 x 361,5 x 239,5 mm
Hmotnosť [kg]: 4,5 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Kryt kábla: áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t2252msc-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 4948570121809 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD (2160x1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Výška [mm]: | 361 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 493 |
| Hĺbka [mm]: | 239 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
