iiyama T2252MSC-B2 21,5"
Kód: 136284
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bezrámikový PCAP s 10-bodovou dotykovou maticou, vybavený penovým tesnením na bezproblémovú inštaláciuProLite TF2215MC-B2 (21,5 cm) využíva dotykovú technológiu PCAP a je zabudovaný do bezrámového šasi okulára. Vďaka sklenenej vrstve pokrývajúcej obrazovku a robustnému rámu zaručuje vysokú odolnosť a odolnosť proti poškriabaniu, takže je ideálny pre kiosky a miesta na verejných priestranstvách. Vybavený penovým tesnením podporuje bezproblémovú inštaláciu do kioskov a poskytuje stupeň krytia IP65, čo vedie k odolnosti voči prachu a vode pred obrazovkou. Orientácia na šírku, na výšku a na čelnú stranu poskytuje flexibilné možnosti montáže v takmer každej inštalácii. Na jednoduchú montáž a umiestnenie je model TF2215MC-B2 vybavený externými montážnymi konzolami, vďaka čomu je ideálnym riešením pre integrátorov kioskov, priemyselných prostredí, riadiacich miestností a interaktívnych multimédií.
PARAMETRE DISPLEJA
Uhlopriečka: 21,5", 54,6 cm
Panel: IPS LED
Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 FHD (2,1 megapixela)
Pomer strán: 16:9
Jas: 350 cd/m2
Jas s dotykom: 315 cd/m2
Statický kontrast: 1000:1
Priepustnosť svetla: 90 %
Čas odozvy: 14 ms
Pozorovacie uhly: 178°/178°
Rozsah farieb: 16,7 milióna 8bit
Horizontálna synchronizácia: 31,4-82 KHz
Vertikálna synchronizácia: 56-75 Hz
Rozstup bodov: 0,24795 mm
Farba: čierna
TOUCH
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica (latex)
Dotykové rozhranie: USB
KONCEPTIVITA
Vstupy analógového signálu: 1x VGA
Vstupy digitálneho signálu: 1x HDMI, 1x DisplayPort
Ostatné porty: 1x Mini Jack
HDCP: ÁNO
Reproduktory: NIE
FUNKCIE
Hrúbka skla: -
Tvrdosť skla: -
Nárazový test: IP65 (predná časť)
Zámok klávesu OSD: ÁNO
Špeciálne vybavenie: povrchová úprava proti odtlačkom prstov, dotykové sklo
MECHANICKÉ INFORMÁCIE
Orientácia: horizontálna, vertikálna, čelom nahor
VESA: 100 x 100 mm
OBSAH BALENIA
Káble: napájací kábel, HDMI, DP, USB
Príručky: príručka rýchleho spustenia, bezpečnostná príručka
Ostatné: Disk s ovládačom dotykového panela (CD-ROM)
NAPÁJANIE
Napájací adaptér: externý
Napájanie: 12 V DC
Spotreba energie: 20,8 W (1,05 W pohotovostný režim/vypnutý režim)
UDRŽATEĽNOSŤ
Normy: CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus
Energetická trieda: A
Iné: REACH SVHC nad 0,1 %: olovo
ROZMERY A HMOTNOSŤ
Materiál.
Rozmery (ŠxVxH): 520 x 315 x 42,5
Hmotnosť: 4,4 kg
EAN: 4948570116768
Webová stránka výrobcu: https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-tf2215mc-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 4948570116768 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 520 |
| Hĺbka [mm]: | 42 |
| Čas odozvy [ms]: | 14 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,4 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 315 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
