iiyama T1633MSC-B1 15,6"
Kód: 159546
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
15,6" viacdotykový monitor PCAP s 10 bodmi, sklom od okraja k okraju a technológiou panela IPSDotyková technológia - kapacitná
Odolnosť proti poškriabaniu
IP54 (predná strana)
Podsvietenie LED
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 15,6"
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @60Hz (2,0 megapixelov)
Rozstup bodov [mm]: 0,179 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 385 cd/m2 bez dotykového panelu
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 x 2 W
Digitálne vstupné porty: HDMI x1/ DisplayPort x1
HDCP: áno
USB HUB: x2 (2.0 (DC5V, 500mA))
DOTYKOVÝ:
Technológia dotykovej obrazovky: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10 (HID, len s podporovaným OS)
Dotyková metóda: stylus, prst, rukavica (latex)
Dotykové rozhranie: USB
Podporované OS: Všetky monitory iiyama sú Plug & Play a kompatibilné so systémami Windows a Linux.
Odmietanie dlane: áno
Napájanie: externé, DC 12 V
Spotreba energie [W]: 12 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: C
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 90° nahor; 5° nadol
Farba: čierna, matná
Rozmery (ŠxVxH mm): 389 x 284 x 200 mm
Hmotnosť [kg]: 3,4 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: sieťový adaptér
Kryt kábla: áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t1633msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 4948570122523 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,4 |
| Výška [mm]: | 28,4 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 38,9 |
| Hĺbka [mm]: | 2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
