iiyama T1624MSC-B1 15,6"
Kód: 136193
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dotyková technológia - kapacitnáPrehrávač médií
Technológia IPS
Full HD
Reproduktory
24/7
Typ obrazovky: od okraja k okraju sklo - technológia panelu IPS, LED
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 15,6", 39,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (2,1 megapixelov HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,17925 mm
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas [cd/m2]: 450, 385 (dotykový)
Kontrast: 800:1 (dotykový)
Čas odozvy [ms]: 25 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 170°/170°
Počet farieb: 16,7 milióna 8bit
Reproduktory: 2 x 2 W
Dotykové ovládanie:
Dotyková technológia: projekčná kapacitná
Dotykové body: 10
Dotyková metóda: prst, rukavice (latex), kapacitný stylus
Dotykové rozhranie: USB
Konektory:
Vstup digitálneho signálu: HDMI x1
Audio vstup: mini jack x1
Porty USB: x2 (2.0)
Napájanie: externé, DC 12 V
Spotreba energie [W]: 7 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Orientácia: na šírku, na výšku, čelom nahor
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 388 x 245 x 159,5 mm
Hmotnosť [kg]: 2,6 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-t1624msc-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 4948570120451 |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,6 |
| Výška [mm]: | 245 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Kontrast: | 800:1 |
| Šírka [mm]: | 388 |
| Hĺbka [mm]: | 159 |
| Čas odozvy [ms]: | 25 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
