iiyama ProLite XUB2493HS-B6
Kód: 136679
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" IPSTechnológia IPS
HAS (150 mm) + PIVOT
100 Hz
Bez blikania + modré svetlo
Reproduktory a slúchadlá
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8", 60,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @100 Hz (2,1 megapixelov Full HD)
Rozstup bodov [mm]: 0,275 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna (sRGB: 96 %; NTSC: 72 %)
Reproduktory: 2 x 2 W
Vstup signálu: HDMI x1/ DisplayPort x1
HDCP
Konektor pre slúchadlá
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 16 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 150 mm
Otáčanie (funkcia PIVOT): 90°
Otočný stojan: 90°; 45° doľava; 45° doprava
Uhol sklonu: 23° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,5 x 343 (493) x 209,5 mm
Hmotnosť [kg]: 5,1 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI
Ostatné: rýchla príručka, bezpečnostná príručka
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-xub2493hs-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 4948570123841 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Výška [mm]: | 343 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Diagonálne: | 23,8 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 209 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
